כיצד לבנות קריירה בשוק ההון באופן מהיר ויסודי

כיצד לבנות קריירה בשוק ההון באופן מהיר ויסודי

על מנת להכווין מחפשי עבודה לכיוון אשר יספק להם תעסוקה ארוכת טווח, אנו ממליצים לסקור תחומים שונים אשר עשויים לעניין את מחפש/ת העבודה כתחום עיסוק לטווח הארוך. בקטע הבא נמליץ על תחום עיסוק המושך אליו מיליוני אנשים בכל רחבי העולם, מציע דרכים שונות לרווח, פרנסה ותעסוקה לטווח הארוך, ומאפשר גם לחסרי הניסיון וההבנה בתחום להיכנס אליו ולהתחיל לעסוק בו באופן מקצועי בתוך כמה חודשים. התחום המדובר הוא שוק ההון, והדרך להיכנס אליו באופן מעמיק, מהיר ויסודי (גם ללא ניסיון מוקדם), הוא באמצעות קורסים מקצועיים ומפורטים דוגמת קורס שוק ההון למתחילים.

קורס מקצועי ויסודי למתחילים

על מנת להשיג דריסת רגל בשוק ההון ועולם הפיננסים, תזדקקו כמובן לידע נרחב, להיכרות עם כלים מקצועיים שונים, וגם לניסיון מסוים בשימוש בכלים הללו וביישום הידע שרכשתם.

את כל אלו מציע קורס מעמיק ויסודי למתחילים, דוגמת קורס "שוק ההון למתחילים". קורס זה מיועד כאמור לאנשים אשר חדשים לחלוטין בתחום, ואינם מחזיקים בידע או בהסמכות קודמות בעולם הפיננסים והמסחר הבורסאי.

במסגרת הקורס רוכשים התלמידים את כל הידע הנחוץ להם בשלב זה, החל מהיכרות ראשונית ובסיסית עם התחום ועולם המושגים השולטים בו, ועד לרכישת כלים טכניים ותרגול כלים אלו באמצעות כיתות מחשב ומסחר מקוון. בתוך מספר חודשים רוכשים התלמידים ידע מעמיק בתחומים רבים ושונים בשוק ההון ועולם ניירות הערך, דוגמת שימוש באסטרטגיות מסחר שונות, היכרות של כלים פיננסים מורכבים דוגמת אופציות ונגזרים או שיטת הניתוח הטכני, היכרות עם עולם המניות והבורסה, רכישת המיומנות לקריאת דוחות כספיים של חברות מסחריות, הבנה מעמיקה של עולם הפנסיה ועוד.

קורס זה כאמור מציע לא רק היכרות ראשונית עם שוק ההון, אלא לימוד יסודי ומעמיק של תחומים עיקריים רבים בעולם זה, ולא פחות חשוב מכך – שעות רבות של תרגול מעשי באמצעות מחשבים, הן של מסחר במניות בבורסה והן של ניהול תיקי השקעות.

בתוך מספר חודשים אתם יכולים להתחיל להתפרנס משוק ההון ועולם המסחר וניירות הערך, באופן יסודי ומקצועי, כלומר – על ידי בניית קריירה ארוכת טווח בתחום.

קורסים נוספים להמשך התפתחות בתחום

בעוד קורסים יסודיים למתחילים דוגמת קורס STARTER BROKER (שוק ההון למתחילים) מהווים נקודת פתיחה יסודית ומעמיקה אך מהירה יחסית, לאחר סיום קורס זה ניתן להמשיך לקורסים נוספים, במקביל לתחילת עיסוק בתחום.

במסגרת קורסי המשך דוגמת "קורס שוק ההון למתקדמים" או קורסים פרטניים יותר המרחיבים את הידע בתחומים ספציפיים יותר (דוגמת קורס אופציות מעו"ף או מסלול כולל למשקיע העצמאי), ניתן להמשיך ולמקד את ההתמקצעות שלכם בעולם הפיננסים, במטרה להעלות את ערככם כאנשי מקצוע ולקדם את הקריירה שלכם בצעדי ענק.

בתוך כמה חודשים מהיום תוכלו להתחיל לעסוק בתחום לפרנסתכם, כאשר בתוך שנה או שנתיים תוכלו כבר להחזיק בידע וניסיון נרחב ומעמיק במספר תחומים אטרקטיביים בעולם הפיננסים, אשר יאפשרו לקריירה שלכם לרוץ קדימה בקצב מהיר.

באדיבות האקדמיה לפיננסים, המובילה בתחום לימודי שוק ההון  http://www.macademy.co.il/